Dzień Rodziny – Bees

25-05-2013

25 maja świętowaliśmy w Małej Akademii Dzień Rodziny – czyli trzy w jednym: Dzień Mamy, Dzień Taty i Dzień Dziecka :-). Zgodnie z teorią, że to, co jest jest najlepsze, najlepsze było to, że spotkanie odbyło się w budynku przedszkola, a nie w naszym ogrodzie;-)

Uroczystość w każdej z grup rozpoczęła się od wystąpienia Dzieci, które przygotowały dla swoich Rodziców wiersze, piosenki i upominki. W kolejnej części spotkania, Rodzice mieli możliwość zaprezentowania swoich inspiracji wierszami związanymi z rodziną. I tutaj byliśmy zaskoczeni kreatywnością Rodziców. Usłyszliśmy wiersze napisane przez nich, czasem połączone z pięknymi  pracami plastycznymi, czy zdjęciami. Były piosenki zaśpiewane przy akompaniamencie gitary lub ścieżki dźwiękowej, były rodzinne ćwiczenia gimnastyczne, a także ulubione rogaliki upieczone dla wszystkich kolegów z grupy.

Ostatnim etapem spotkania była praca wykonana przez Dzieci i ich Rodziców. W grupie Little Fish, przygotowane zostały piękne stroje z gazet oraz zakrętkowe obrazy. W grupach Little Bees i Little Tigers powstały obrazy na płótnie i na kamieniach.

W miłym towarzystwie, nawet brak ładnej pogody nie odbierze pogody ducha! Tak było w trakcie naszego spotkania pełnego wspaniałęj twórczości, uśmiechów i wzruszeń!


Liszki 118
32-060 Liszki

+48 784 064 122
Godziny otwarcia: 6.30 - 18.00
Kontakt