Zakończenie roku – Big Tigers

25-06-2015

Takiej imprezy pożegnalnej, zrobionej z takim rozmachem i tak bardzo utrzymanej w tajemnicy przez panią Klaudię i wszystkie duże tygryski jeszcze nie było. Rodzice Dzieci wiedzieli, że mają zjawić się w przedszkolu i maja być zmotoryzowani. Po przybyciu na miejsce zostali pokierowani do Alwerni, gdzie odbyło się pożegnanie grupy Big Tigers.

Od początku, od pożegnalnego poloneza, które dzieci zatańczyły ze swoimi rodzicami, do samego końca wzruszenie ściskało za gardło. Dzieci wystąpiły z przedstawieniem „Dziecięca filharmonia”, wykonały tańce, wszyscy obejrzeliśmy pożegnalny filmik, przedstawiający Dzieci od początku ich pobytu w Małej Akademii. Na Dzieci czekały jeszcze inne atrakcje – gry i zabawy, przejażdżka na koniu, poczęstunek, a także pokaz tańca towarzyskiego, wykonany przez pana Michała, który prowadził zajęcia taneczne z naszymi Dziećmi.

To było niezapomniane i wzruszające popołudnie. Z żalem serca wypuszczamy do szkół Gabrysię, Bibiankę, Antosię, Wiktorię, Polę, Bartka, Krzysia i Karola, mając nadzieję, że inni, tak jak my, zobaczą i rozwiną ten cudowny potencjał, który w nich jest.


Liszki 118
32-060 Liszki

+48 784 064 122
Godziny otwarcia: 6.30 - 18.00
Kontakt