Śladami Pablo Picasoo

01-12-2014

To co dobre, szybko się kończy – tak został podsumowany cały tydzień przez Karola z grupy Big Tigers. Musimy przyznać mu rację – wiele wydarzyło się przez ten tydzień.

Dzieci z Małej Akademii z wielką chęcią i zaangażowaniem brały udział we wszystkich zajęciach artystycznych! Oglądały z uwagą prezentację multimedialną przedstawiającą pracę Picassa. Odwiedziły muzeum sztuki nowoczesnej „Mocak” w Krakowie. Wykonały piękne portrety swoich koleżanek i kolegów, uczestniczyły w zabawach ruchowych i tanecznych z naszym sympatycznym gościem, panem Ricardo, który pochodził z Hiszpanii. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały paso doble w wykonaniu najstarszej grupy, Big Tigers.

Sztuka „Kubizmu” zainspirowała nas bardzo – „to sztuka śmieszna i kolorowa” – tak mówiły o niej nasze Dzieci. Stworzyliśmy tak dużo prac, że postanowiliśmy otworzyć „Galerię rozmaitości” – i udało się! Rodzice mogli pooglądać wszystkie dzieła, rzeźby i portrety dzieci i pań, strój do tańca paso doble i inne dzieła. Mamy nadzieję, że się podobały. My przeżyliśmy wspaniałą podróż. Każdego dnia odkrywaliśmy coś nowego! Bawiliśmy się znakomicie.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!

 


Liszki 118
32-060 Liszki

+48 784 064 122
Godziny otwarcia: 6.30 - 18.00
Kontakt