O nas

Mała Akademia to magiczne miejsce, które wprowadza Dzieci w świat uśmiechu i radości, a domowa i pełna ciepła atmosfera sprawia, że zarówno nasi Wychowankowie jak i ich Rodzice mogą powiedzieć: „Nasze Przedszkole jest bezpieczne”.

Mała Akademia została stworzona aby rozwijać twórcze myślenie dzieci. Pragniemy, aby mali ludzie nie bali się myśleć i działać twórczo. Oczywiście, zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb Dzieci i zwracamy szczególna uwagę na prawidłowy rozwój emocjonalny i społeczny swoich podopiecznych. Dzięki życzliwej i doświadczonej Kadrze, wychowankowie każdego dnia z chęcią wracają do Przedszkola.

Nasi nauczyciele, to osoby wysoko wykwalifikowane, kreatywne, empatyczne, pełne zapału do pracy, a swoje kompetencje łączą z pasją. Każdy jest inny i na swój sposób wyjątkowy. Te różnice pozwalają, aby każde z naszych Dzieci czerpało od wychowawców to, co najbardziej jest mu potrzebne. Dodatkowym atutem naszego Przedszkola jest możliwość wykorzystywania na każdym kroku wysokiej jakości pomocy dydaktycznych i materiałów plastycznych podczas zajęć.

W NASZYM PRZEDSZKOLU DZIECI ZAWSZE MOGĄ:

• poszerzać i rozwijać horyzonty, a my odkrywamy ich talenty,
  • od najmłodszych lat oswajać się z językiem angielskim,
  • brać udział w wielu ciekawych zajęciach, takich jak teatr, muzyka, taniec, zajęcia plastyczne, zabawy logopedyczne i ruchowe, jak również pojechać na basen,
  • liczyć na nieocenioną i bezinteresowną pomoc Dyrekcji i Wychowawców,
  • korzystać z przestronnych, jasnych sal, wyposażonych w wysokiej jakości atestowane zabawki,
  • oddać się bezpiecznemu szaleństwu na dużym, oddalonym od drogi placu zabaw.
Liszki 118
32-060 Liszki