Little Bees – spotkanie świąteczne

18-12-2014

Spotkanie wigilijne w grupie Little Bees rozpoczęło się od wspólnego ubierania choinki. Rodzice wraz z Dziećmi przygotowali rozmaite i przepiękne ozdoby świąteczne – za co serdecznie dziękujemy!
Dzięki wspólnej pracy powstała „choinka życzeń”. Mamy nadzieję, że wszystkie spisane marzenia już wkrótce się spełnią. Dzieci z okazji wyjątkowego spotkania przygotowały część artystyczną. Zaprezentowały taniec „pierwsza gwiazdka” witający zbliżające się święta. Specjalny układ taneczny do melodii „Jingle bells” przygotowały dziewczynki. Rodzice byli bardzo dumni, czego dowodem były głośne oklaski. Do kolejnego występu zaprosiliśmy Rodziców. Wszyscy wspólnie pląsaliśmy do dźwięków świątecznej cza-czy.

Spotkanie obfitowało w zabawy muzyczne. Zorganizowaliśmy specjalną orkiestrę, a ochotnicy okazali się być wybitnymi dyrygentami. Na zakończenie spotkania postanowiliśmy spróbować naszych sił w świątecznych kalamburach, gdzie wszyscy wykazali się pomysłowością i kreatywnością w odgadywaniu haseł. Uwieńczeniem spotkania był świąteczny poczęstunek.

Zabawa była wyśmienita, ale wszystko dobre, co się dobrze kończy. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przybycie i wspólne kolędowanie!


Liszki 118
32-060 Liszki

+48 784 064 122
Godziny otwarcia: 6.30 - 18.00
Kontakt